Patentli ürünümüz olan Saksılı Dikey Bahçe Sistemi ile beton duvarlar, kendi sulama sistemine sahip olarak  pratik şekilde dikey bahçeye dönüşmektedir. Bu sistem ile diğer dikey bahçe uygulamalarına alternatif oluşturulmuş ve herkesin kolayca monte edilebileceği şekilde tasarlanmıştır. Bu sistemin pratik ve kolay kurulumu, daha geniş iç hacmi, farklı geometrik formlarda uygulama yapabilme imkanı, sağlam ve düzenli yapısı, tasarımsal değişiklikler için kolaylık, dünya genelinde her iklimde uygulanabilme özelliği, kolay bakımı, her türlü bitki türüne uygunluğu, görsel değerinin yüksek olması gibi avantajları bulunmaktadır. Ayrıca, Silvanus Saksılı Dikey Bahçe Sistemi’nin uygulanabileceği birçok mekan bulunmaktadır, bu mekanlar arasında bahçeler, balkonlar, teraslar, ofisler, alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler yer almaktadır.

Sektör hakkında bilgi sahibi olmasanız bile Silvanus’un bayilik eğitim programına dahil olarak sizler de kazançlı projelere imza atabilirsiniz.

Dikey bahçecilik sektörü, özellikle şehirlerde yeşil alanların azalması ve çevre kirliliğinin artması nedeniyle son yıllarda büyük bir ilgi görmektedir. Bu sektördeki firmaların arasından sıyrılarak öne çıkmak için, kanıtlanmış bir marka ve güçlü referanslarla müşterilerine sunum yapmaları oldukça önemlidir. Silvanus Saksılı Dikey Bahçe Sistemi ile, güçlü referanslar ve yıllarca süren deneyimi ile bayimiz olan firmaların öne çıkmasına yardımcı olmaktadır.

Silvanus’un bayisi olduğunuzda, sizlere kuruluma hazır olarak gönderdiğimiz dikey bahçe sistemi ile müşterilerinize hızlı ve güvenli bir hizmet verebilirsiniz. Silvanus, bayilerine özel %30 indirimli olarak sistemin ürünlerini tedarik etmektedir. Bu da size daha fazla kar marjı katmaktadır. Bununla birlikte bayilik kapsamında birçok destek, danışmanlık ve ayrıcalığı sizlere sunmaktayız.

Bayiliğimizde Yer Alan Olanaklar;

Silvanus, dikey bahçe bayilerine özel, müşterilerinizle olan tüm süreçlerde işinizi kolaylaştıracağınız birçok olanağı sizlere sunmaktadır.

 • Silvanus İsim Hakkı
 • Sistem Kurulum Eğitimi
 • Mimari Destek Danışmanlığı
 • Teknik Destek Danışmanlığı
 • Zirai Destek Danışmanlığı
 • Sektörel Püf Noktaları
 • Bayilerimize Özel %30 İndirimli Sistem Tedariği

Dikey Bahçe Sisteminin Özellikleri

 • Daha pratik ve kolay kurulumludur. Özellikle büyük metrekarelerde diğer sistemlere göre daha hızlı iş bitirme olanağı kazanırsınız.
 • Saksıların iç hacmi diğer sistemlere göre daha geniş kapasiteye sahiptir. Bu da bitkilerin daha verimli yetişmesine imkan vermektedir.
 • Her türlü geometrik formda uygulama yapılabilmektedir. Bu da dünyadaki diğer sistemlerden daha farklı tasarımlar oluşturma imkanı sağlamaktadır.
 • Tasarımsal değişiklik istendiğinde sadece saksılar yerlerinden kolayca çıkarılıp yeni tasarımlar yapılabilir.
 • Topraklı sistem olduğu için dünyanın en soğuk ve en sıcak iklimlerinde dahi sistemimiz kolayca uygulanabilmektedir.
 • Her türlü bitki, mevsimlik, herdem yeşil çalı grubu, yer örtücü, sarmaşık, tropikal iç mekan süs bitkileri yerleştirilebilir.
 • Uygulama bittikten sonra bitkilerin altındaki hiçbir altyapı sistemi görünmemektedir. Bu bakımdan birçok mekanda kullanılabilmektedir.

Bayilik ile ilgili detayları bize sorabilirsiniz.

Şimdi Bizimle İletişime Geçin
Whatsapp

Proje Örneklerimizi İnceleyin;

Sirnak Belediyesi

Saksılı Dikey Bahçe

Gebze Belediyesi

Saksılı Dikey Bahçe

Gebze Belediyesi Projesi Yapım Videomuz;

Sistem Kurulum Animasyonumuz;

Konuşma başlat
Whatsapp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?