duvarınızda yer açın

YOSUN TABLO

Her zevke ve duvara göre dilediğiniz boyutlarda yosun tablolar sunarız. Yosun tablo hakkında ayrıntılı bilgileri aşağıya kaydırarak alın.

Yosun Tablo

Yosun tablolar, şehrin griliği içeresinde hem psikolojik açıdan hem de dekoratif açıdan size keyif veren ürünlerdir. Bu yosunlar, bambaşka renklere ve desenlere sahip olabilirler. Bunun yanı sıra firmalar için üzerine logo uygulaması yapılan çeşitli yosun tabloları tasarlamak da mümkündür. Sınırsız bir tasarım imkanı bulunan tabloların, boyutları da çok geniş bir skalaya sahiptir. Bu sayede dilediğiniz yere, dilediğiniz tasarımda ve renkte bu canlı tabloları asabilirsiniz.

Canlı yosun tabloların içerisinde kullanılan yosunlar, çok farklı çeşitlere sahip olabilmektedir. Bu yosunlar mumyalama işleminden geçirilmektedir. Bu sayede herhangi bir bakım ihtiyaçları yoktur. Güneş ışığı, sulama, budama ya da gübreleme gibi zahmetlere katlanmaksızın bu tabloları dilediğiniz her yere asabilirsiniz. Özellikle tüm duvarı kaplayacak bir sistem kurulamayan alanlarda bu tablolar, doğal ve şık bir dekorasyon oluşturmanıza imkân tanıyacaktır.

  • Her Yerde Kullanılır

    Canlı yosun tablolar, yaşam alanlarına dekoratif bir dokunuş katmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilmektedir. Bu tablolar el işçiliğiyle yapılmaktadır. Canlı olması da dikkat çeken özelliklerinden biridir. Bu sayede bulunduğu alana keyifli ve şık bir görüntü sağlamaktadır. Farklı yosun çeşitleriyle kombin edilebilen bu tabloların görsel değeri ve kalitesi oldukça yüksektir. Özel atölyelerde tasarlanan bu yosunlar tamamen temizlenmiş ve stabilize edilmiştir. Bu sayede cansız ve gri betonlar, yeşil ve rengarenk bir şekilde canlılık kazanmaktadır.

  • Kişiselleştirebilirsiniz

    Bu tablolar, dilediğiniz renklerde boyanabilmektedir. Üzerine farklı desenler, logolar ve yazılar da yaptırılabilmektedir. Birçok ofis duvarında bu tabloları rahatlıkla görebilirsiniz. Kullanım alanları her geçen gün artan ürünlerden biridir. İçeriğinde bulunan yosunlar havanın temizlenmesine de yardımcı olurlar. Bu da daha temiz ve taze bir ortam yaratmanıza olanak tanır. Özellikle hava yoluyla bulaşan hastalıkları azaltmasıyla bilinen bir üründür. Fiziksel faydalarının yanı sıra ruhsal olarak da insanlara iyi gelen bir tablodur. Betonun griliğinden sıkılanlar için neşeli ve keyifli bir ayrıntı oluştururlar. Yeşil renkleriyle insanın psikolojisi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

  • Çeşitli Yosun Türleri

    Yosun tablo yapımı, en çok merak edilen konulardan biridir. Öncelikle bu tablolarda hangi çeşit yosunlara yer verildiğini bilmek faydalı olacaktır. Yosun tablolarda; ballmoss, reindeer moss ve flatmoss gibi yosunlara yer verilmektedir. Bu yosunlar genellikle özel olarak yetiştirilmektedir. Bu sayede doğadan toplanmayan yosunlar kullanılır. Bu özel olarak yetiştirilen yosunlar toplandıktan sonra özel bir işlemden geçirilmektedir.

Yosun Tabloların Çeşitli Kullanım Alanları

Yosun tablolar, çok yönlü kullanım alanlarıyla, işletmelerden evlere kadar geniş bir yelpazede kendine yer bulmaktadır. İstenilen logo ve tasarımların uygulanabilmesi, bu ürünleri firmalar ve ofisler için oldukça cazip hale getirmektedir. Yosun tablolar, firmanızın kurumsal kimliğini güçlendirirken, aynı zamanda çalışanlarınızın mutluluk seviyesini de yükseltecektir. Restoran ve otel gibi işletmelerde duvarları süsleyen yosun tablolar, dekorasyonun önemli bir parçası haline gelmiştir. Farklı renk seçenekleri, size çeşitli dekorasyon imkanları sunmaktadır. Yosun tablolar, üzerine yazı yazılabilme özelliği ile yaratıcılığınızı konuşturmanıza olanak sağlar.

Estetik Dokunuşların Adresi: Yosun Tablolar

Yosun tablolar, son dönemlerde ev dekorasyonunda popüler bir seçenek haline gelmiştir. Bu tablolar, mekanları daha estetik, ferah ve uyumlu hale getirirken, aynı zamanda bakım gerektirmemesi ile pratik bir çözüm sunar. Yosun tabloların doğal görünümü ve evrensel uyumu, onları her tür iç mekan tasarımına kolayca entegre edilebilir kılar. Yosun tablolar, hem taze bir hava katarken, hem de estetik bir görünüm sağlar. Yosun tabloların daha fazla detay ve fiyatlandırma bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Yosun Tablo Fiyatları

Yosun tablo fiyatları, kullanılan yosun türü, boyut ve tasarıma bağlı olarak değişir. Ürünlerimiz tamamen doğal malzemeler ve el işçiliği ile üretilir, bu da her bir ürünün benzersiz olmasını sağlar. Kişiye özel tasarımlar ile hem kendinize, hem de sevdiklerinize eşsiz bir hediye oluşturabiliriz. Silvanus, yosun tablolar gibi doğal ve dekoratif ürünler üreterek, yaşam alanlarınıza benzersiz bir dokunuş katmaktadır. Sizlere en iyi fiyatlarla en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz.

Yosun Tablo Örnekleri

Yaptığımız bazı projelere ait yosun tablo örneklerine ait galerimizi inceleyin. Yosun tablo hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgiye İhtiyacınız Varsa;

Bizimle Doğrudan İletişim Kurun

Butona tıklayarak doğrudan whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel destek için size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Start a Conversation
WhatsApp Destek
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?