Hizmetlerimiz

2011 yılından günümüze kesintisiz uzmanlığımızı sürdürüyoruz. Hizmetlerimizi yakından inceleyerek, bizi daha iyi tanıyın.

Dikey Bahçe

Dikey bahçeler, bitkilerin dik bir yüzeye, genellikle bir duvara kullanılan sisteme göre farklı şekillerde yerleştirilerek oluşturulan bir çeşit bahçedir. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilirler ve özellikle betonla çevrili şehir hayatında doğaya dönüş imkanı sunarlar.

Yosun Duvar

Yosun duvarlar, estetik ve çevresel avantajları nedeniyle popülerdir. Doğadan alınan yosunlar, doğal bir reçineyle korunur ve yaşam alanlarımıza getirilir. Bu tasarımlar, çevresine estetik bir çekicilik katmanın yanı sıra çevreci bir imaj da sunar. Her yosun duvarı, bulunduğu mekana özel olarak tasarlanır ve mekanın atmosferine katkıda bulunur.

Peyzaj

Peyzaj tasarımı; genel olarak estetik görünümüyle ön plana çıkan, işlev ve bakım süreciyle de ön plana çıkan bir bahçede yapılan düzenlemelerin tamamına verilen isimdir.

Ürünler

Yosun tablo ve saksı kitlerimizi, ürünlerimiz sayfasında bulabilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen butona tıklayın.

Bayilik

Bayilik hakkında bilgi almak, şartları öğrenmek ve dilerseniz başvuru yapmak için oluşturduğumuz sayfayı inceleyin.
Konuşma başlat
Whatsapp Destek
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?